Klisz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Co oferujemy?

Obrona oskarżonych i podejrzanych o popełnienie przestępstwa

Reprezentujemy osoby oskarżone i podejrzane o popełnienie przestępstwa występując przed sądami, a także uczestnicząc w przesłuchaniach na policji i prokuraturze.

W przypadku gdy stan sprawy i zgromadzone dowody przez ograny ścigania nie dają nadziei na uzyskanie wyroku uniewinniającego, podejmujemy działania zmierzające do uzyskania najniższego wymiaru kary bądź wyroku w zawieszeniu lub zakończenia postępowania poprzez jego umorzenie lub warunkowe umorzenie.

Reprezentacja osób pokrzywdzonych przestępstwem

Działamy jako pełnomocnicy ofiar przestępstw reprezentując pokrzywdzonych, oskarżycieli posiłkowych i prywatnych przed organami policji i prokuratury, a także przed sądami.

Nasze działania skupiają się na tym, aby sprawca przestępstwa został sprawiedliwie ukarany, a także, żeby ofiara przestępstwa uzyskała odpowiednie odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Pomoc skazanym

Występujemy w postępowaniu wykonawczym jako obrońcy osób skazanych w toku postępowań dotyczących warunkowego przedterminowego zwolnienia, przerwy w wykonaniu kary, zmiany orzeczonej kary, rozłożeniu grzywny na raty itp.

Odszkodowania dla pokrzywdzonych przez wymiar sprawiedliwości

Reprezentujemy osoby, które zostały niesłusznie skazane lub tymczasowo aresztowane w sprawach o odszkodowania przeciwko Skarbowi Państwa.

Działamy również jako pełnomocnicy osób domagających się unieważnienia orzeczeń komunistycznych i stosownych odszkodowań z tego tytułu.

KONTAKT

Dane adresowe:

Kancelaria Klisz i Wspólnicy

ul. Joachima Lelewela 23/7

53 - 505 Wrocław

tel. 71 740 50 00

tel. kom. 695 560 425

email: i.klisz@adwokat-wroclaw.biz.pl

strona www: adwokat-wroclaw.biz.pl

Bądźmy w kontakcie!

facebook1twitter1googleplus1linkedin1

Formularz kontaktowy

Imię lub Nick

Adres email (na który odpiszę)

Numer telefonu (na który oddzwonię)

Treść wiadomości